22SKU621
Mybandz 22SKU621 milánói fém óraszíj mágneses csattal 22 mm rozsdamentes acél pezsgőarany
22 mm széles milánói fém óraszíj rozsdamentes acélból, mágneses csattal, állítható 145–208 mm, kompatibilis a Samsung Galaxy Watch 46mm és hasonló modellekkel, nem Amazfit Stratos.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás