Mybandz 22SKU4548 Elegáns bőr óraszíj Barna - Fekete csattal 22mm Gyors kioldású
Termékleírás
Elegáns, letisztult kinézetű barna bőrszíj fekete csattal. Kód: 22SKU4548, gyártó: Mybandz. Kompatibilitás: a 22 mm széles óraszíj többek között a következő okosórákkal kompatibilis: Samsung Galaxy Watch 46mm, Galaxy Watch 3 45mm, Gear S3 Frontier, Gear S3 Classic, Huawei Watch 2 Classic, LG G Watch W100, ASUS Zenwatch 2, Ticwatch Pro, Moto 360 2. Gen 46mm, Pebble Time, Pebble Time Steel. Továbbá minden olyan órához csatlakozik, ahol a villatávolság pontosan 22 mm és egyenes stift rakható be a villák közé.
Méretek: az állítható szíj 145–195 mm kerületű csuklón hodható. Szélessége 22 mm. Csat: gyors kioldású rugós stift, ami könnyedén és gyorsan szerszám nélkül cserélhető. Biztonságosan rögzíti a szíjat az órához.