FK210WIFI
Home by Somogyi FK210WIFI konvektor fűtőtest 1000W IPX4 WiFi vezérlés, fagyőrzés 7C, termosztát 5-35C, falra vagy szabadonálló, LED kijelző
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Einhell GC-ET 2522 Elektromos fűszegélynyíró 250 W kétkezes
Einhell TE-HD 18 LI SOLO Fúrókalapács SDS-Plus 18 V Li-Ion 0-1100 min-1 0-5700 min-1 ütőerősség 1.2 J 12 mm
Einhell TC-SM 2131/1 Gérvágó fűrész húzó funkció lézerrel 210x30 mm fűrészlap 48 fog
Einhell TC-MS 2112 Gérvágó 210 mm fűrészlap 48T 1400 W
Fieldmann FDUV 70215-0 Fúró-csavarozó 20V Li-Ion 2Ah kulcs nélküli tokmány led 13mm nyomaték 60 Nm 18+3 pozíció
Einhell TC-BJ 900 élmaró 860 W 11000 min-1 100 mm x 22 mm x 3,8 mm max marási mélység 14 mm
Fieldmann FZN 4000-A akkumulátoros olló 3,6V Li-ion 1,3Ah 30 perc üzemidő két cserélhető fej
Xiaomi portable electric air compressor 2 Légkompresszor 2000mah 5v 2a type-c 0,2-10,3bar
Einhell CC-BC 15 akkuttöltő ampermérő 6V 12V 24V
Home by Somogyi SMA005 Ragasztópisztoly Mini 230 V 50 Hz 10-30 W kihajtható asztali támaszték 2 db ajándék ragasztórúd
Yenkee YCU 221 BSR töltőkábel USB 2.0 microUSB 1 m szürke
Fieldmann FZH 9130 kerti tömlő öt rétegű 30 m belső 12,5 mm külső 18 mm -5 C - 65 C 10 bar 30 bar