Home by Somogyi 1202GN/DEOUPC PowerCube 4 aljzat, USB töltés, földelt aljzatok #1
Home by Somogyi 1202GN/DEOUPC PowerCube 4 aljzat, USB töltés, földelt aljzatok #2
Home by Somogyi 1202GN/DEOUPC PowerCube 4 aljzat, USB töltés, földelt aljzatok #3
1202GN/DEOUPC
Home by Somogyi 1202GN/DEOUPC PowerCube 4 aljzat, USB töltés, földelt aljzatok
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
TP-LINK M7200 Mobil WiFi 4G LTE hotspot, 300Mbps, 2,4GHz, 2000mAh, 10 eszköz
Nedis MPWD15BK dinamikus mikrofon 5 m levehető kábel 600 ohm 80 Hz-12 kHz -75 dB kardioid fekete integrált kapcsoló utazó tok
Nedis VSPL34002BK HDMI elosztó 2x HDMI kimenet 4K 30Hz
Delight 20249-3 3-as elosztó túláram és túlfeszültségvédelem 230V 16A 1,5m CEE7-7 dugó 6 db védőérintkezős aljzat
Hama 00042964 koaxiális antennakábel duplán árnyékolt 75 dB 75 Ohm fehér 7,5 m
Home by Somogyi NV 6-BK 6-os elosztó 1,5 m fekete
Home by Somogyi SAI 600USB feszültségátalakító 12 V DC bemenet 230 V 50 Hz módosított szinusz 300 W folyamatos terhelhetőség 600 W csúcs terhelhetőség