Gorenje T1100CLBK kenyérpirító 2 szelet 1100W 6 fokozat olvasztó újramelegítő morzsatálca #1
Gorenje T1100CLBK kenyérpirító 2 szelet 1100W 6 fokozat olvasztó újramelegítő morzsatálca #2
Gorenje T1100CLBK kenyérpirító 2 szelet 1100W 6 fokozat olvasztó újramelegítő morzsatálca #3
T1100CLBK
Gorenje T1100CLBK kenyérpirító 2 szelet 1100W 6 fokozat olvasztó újramelegítő morzsatálca
Gorenje T1100CLBK kenyérpirító 1100 W, 2 szelet, 6 fokozat, újramelegítő és olvasztó funkciók, fekete dizájn, morzsatálca, 0,8 m vezetékhossz.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Eta 316690000 Ronny kenyérpirító 2 szeletes 7 fokozat olvasztás újra melegítés STOP fényjelző morzsatartó tápkábel tároló 800 W
Hauser TO-1310 minisütő 13 L 1000W 60 perc időkapcsoló alsó és felső fűtőszál jelzőfény garancia 3 év