Gorenje SVC252GFA álló porszívó akkumulátoros HEPA szűrő 2 fej LED világítás 70 perc 0,5 L 155 W #1
Gorenje SVC252GFA álló porszívó akkumulátoros HEPA szűrő 2 fej LED világítás 70 perc 0,5 L 155 W #2
Gorenje SVC252GFA álló porszívó akkumulátoros HEPA szűrő 2 fej LED világítás 70 perc 0,5 L 155 W #3
Gorenje SVC252GFA álló porszívó akkumulátoros HEPA szűrő 2 fej LED világítás 70 perc 0,5 L 155 W #4
SVC252GFA
Gorenje SVC252GFA álló porszívó akkumulátoros HEPA szűrő 2 fej LED világítás 70 perc 0,5 L 155 W
Vezeték nélküli álló porszívó 70 perc üzemidővel, 25,2 V G FORCE FREE motorral és 155 W motor teljesítménnyel. 0,5 L portartály, HEPA szűrő, LED világítás, 2 szívófej és 4 gumikerék.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás