SVC144FBK
Gorenje SVC144FBK vezeték nélküli porszívó, 38 perc üzemidő, HEPA szűrő, 0,6 L portartály, 14,4 V akkumulátor, LED világítás, 2 fej, 6 órás töltés, 78 dB zaj, fekete dizájn, nettó 2,5 kg.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Eta 049190010 RUBIO RED Rubio porzsákos ECO motor 850 W 2 l hepa szűrő 8 m