Gorenje SIH1800TQC gőzölős vasaló kerámia talp 1800 W 0,3 L #1
SIH1800TQC
Gorenje SIH1800TQC gőzölős vasaló kerámia talp 1800 W 0,3 L
1800 W gőzölős vasaló kerámia talppal és 0,3 L tartállyal. Folyamatos gőzkibocsátás 25 g/min és gőzlövet 80 g/min. Csepegésgátló, vízkőellenállás, vízspray és függőleges vasalás.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Russell Hobbs 24420-56 gőzállomás 1,3 l víztartály 2400 W 4,5 bar 90 g rozsdamentes vasalótalp vízkőtelenítő
Eta 326990000 Gőzölős vasaló 2600 W, víztartály 450 ml, gőzkibocsátás max 140 g per perc, automatikus kikapcsolás, függőleges gőzölés