Gorenje SICH2200RBC vezeték nélküli gőzölős vasaló kerámia vasalótalp 0,27 l 2200 W #1
Gorenje SICH2200RBC vezeték nélküli gőzölős vasaló kerámia vasalótalp 0,27 l 2200 W #2
Gorenje SICH2200RBC vezeték nélküli gőzölős vasaló kerámia vasalótalp 0,27 l 2200 W #3
Gorenje SICH2200RBC vezeték nélküli gőzölős vasaló kerámia vasalótalp 0,27 l 2200 W #4
Gorenje SICH2200RBC vezeték nélküli gőzölős vasaló kerámia vasalótalp 0,27 l 2200 W #5
Gorenje SICH2200RBC vezeték nélküli gőzölős vasaló kerámia vasalótalp 0,27 l 2200 W #6
Gorenje SICH2200RBC vezeték nélküli gőzölős vasaló kerámia vasalótalp 0,27 l 2200 W #7
Gorenje SICH2200RBC vezeték nélküli gőzölős vasaló kerámia vasalótalp 0,27 l 2200 W #8
Gorenje SICH2200RBC vezeték nélküli gőzölős vasaló kerámia vasalótalp 0,27 l 2200 W #9
Gorenje SICH2200RBC vezeték nélküli gőzölős vasaló kerámia vasalótalp 0,27 l 2200 W #10
SICH2200RBC
Gorenje SICH2200RBC vezeték nélküli gőzölős vasaló kerámia vasalótalp 0,27 l 2200 W
Gorenje SICH2200RBC vezeték nélküli gőzölős vasaló, 2200 W, kerámia talp, 0,27 l víztartály, 3 hőmérséklet-szint, 25 g/min gőzkibocsátás, függőleges vasalás, csepp-stop, automatikus kikapcsolás.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Russell Hobbs 24420-56 gőzállomás 1,3 l víztartály 2400 W 4,5 bar 90 g rozsdamentes vasalótalp vízkőtelenítő