HBX1000EB
Gorenje HBX1000EB botmixer szett 1000 W turbo gomb és pillanatkapcsoló, 0,6 L keverőedény, 0,5 L aprító
HBX1000EB botmixer szett 1.000 W DC motorral, turbo és pillanatkapcsolóval. Két tartozéka: keverőedény 0,6 L és aprító 0,5 L; mérőkehely. Négy pengés rendszer, palást műanyag/fém, inox. Kábel 0,8 m, méretek 6,8 × 40,7 × 8,2 cm, nettó 1,7 kg.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás