GCG2000SD
Gorenje GCG2000SD kontakt grill kerámia bevonatú tapadásmentes felület 2000 W fekete
Gorenje GCG2000SD kontakt grill 2.000 W, kerámia bevonatú felület, zsírtálca, hideg fogantyúval és LCD kijelzővel, kompakt méretű, könnyen tárolható.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás