ESCM15DBK
Gorenje ESCM15DBK karos kávéfőző, 15 bar, 1100 W, érintő kijelző, 1-2 csésze, 1.5 l víztartály, csepptálca, gőz funkció, túlnyomás védelem
Készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Szarvasi SZV612 OLAJZÖLD presszó kávéfőző 3,04 bar
Szarvasi SZV624 espresso kávéfőző 800 W 2-6 személyes kávészűrővel skálázott üveg kiöntő edénnyel
Beper BC.040N elektromos kotyogó kávéfőző 3 csésze 400W 30 perc melegen tartó funkció 360 fokban forgatható aljzat
Camry CR4415B elektromos kotyogó kávéfőző 300 ml 480W 360 forgó alap alumínium géptest
Szarvasi SZV624 FEHÉR espresso kávéfőző 800 W 2-6 személyes kávészűrővel skálázott üveg kiöntő edénnyel világító kapcsolóval csúszásmentes talppal
Ariete 1358BK kávéfőző kotyogós 4 személyes fekete 400 W
Kalifa KÁVÉFŐZŐ BARNA 1049 kávéfőző kotyogós 2-4 személyes alumínium test műanyag nyél
Szarvasi SZV624 SZÜRKE Unipress presszó kávéfőző 800W 2-6 adag 3,04 bar
Delonghi EN167B CitiZ kapszulás kávéfőző 19 bar 1260 W espresso 40 ml lungo 110 ml automatikus kikapcsolás 9 perc kábelhossz 100 cm
Szarvasi SZV624 FEKETE kávéfőző 800 W 2 és 6 személyes kávészűrővel skálázott üveg kiöntő edénnyel
Szarvasi SZV612 PIROS mini espresso 800W 6 adag dupla 2-6 személyes skálázott üveg kiöntővel 3,04 bar
Ariete 1368.BK Moka Aroma kotyogós kávéfőző 4-6 csésze 30 perces melegentartó független talpazat
Szarvasi SZV620 FEKETE presszó kávéfőző 800 W gőzcsap 2-6 személyes
Szarvasi SZV623 FEHÉR 800W 2-6 személyes skálázott üveg kiöntővel világító hálózati kapcsolóval
Delonghi EN510.B kapszulás kávéfőző 19 bar 1 l víztartály 2 csésze Nespresso kompatibilis automatikus kikapcsolás 9 perc