ESE1.5G6-1.8-SW-SP
Entac ESE1.5G6-1.8-SW-SP elosztó 6 aljzat, kapcsolóval, 1,8 m, 3G1.5, Type F Schuko, SPD3 védelem, Uc 250V, Up 1.8kV, 16A, Fehér
Entac ESE1.5G6-1.8-SW-SP: 6 foglalat, 1,8 m kábel, Type F Schuko, 3680 W, 16 A, SPD3 túlfeszültség védelem, Uc 250 V, IP20, fehér. Garancia 2 év.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Hama 00042964 koaxiális antennakábel duplán árnyékolt 75 dB 75 Ohm fehér 7,5 m
Sharp EL531THBGR tudományos számológép 273 funkció 2 soros kijelző AAA elem
Yenkee YMC 1031 STREAMER asztali mikrofon usb kondenzátor omnidirekcionális
Yenkee YSN210 Notebook hűtő állvány alumínium 17" kompatibilis 2x80mm ventilátor 360 fok állítható magasság 40-465mm
Yenkee YMC 1020GY Asztali pc mikrofon kondenzátoros mindenirányú 50 Hz - 16 kHz, -30 dB ±3 dB, 3,5 mm, 1,8 m