ECL-PSF-10WW
Entac ECL-PSF-10WW karácsonyi füzér hópehely 10 LED 1 m WW tápellátás 2xAA
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Yenkee YCU C101 BK USB-C töltő- és adatkábel 1,0 m fekete 60 W 3 A
Yenkee YTC 021 USB-C adapter alumínium ház 2 darab szürke
Fieldmann FZD 4018-E kerti aprító 2.600 W max 40 mm 40 literes gyűjtődoboz kerekek túlterhelés elleni védelem
Einhell TC-MS 2112 Gérvágó 210 mm fűrészlap 48T 1400 W
Yenkee YCU 612 BK Töltő- és adatkábel USB 2.0 Lightning MFI 2 m fekete alumínium csatlakozó
Ledlenser 6103 SEO3 fejlámpa zöld
Einhell TC-AG 125/850 Sarokcsiszoló 125 mm 850 W 2 pozícióban rögzíthető pótfogantyú
Hama 00054777 ergonómikus egérpad csuklótámasszal mini 20x23x2,1 cm fekete zselés memóriahab
Fieldmann FZP 2105-E LÁNCFŰRÉSZ ELEKTROMOS 1800 W 355 mm 1,3 mm olajtank 220 ml biztonsági kapcsoló automatikus olajozás
Xiaomi portable electric air compressor 2 Légkompresszor 2000mah 5v 2a type-c 0,2-10,3bar
Fieldmann FZH 9130 kerti tömlő öt rétegű 30 m belső 12,5 mm külső 18 mm -5 C - 65 C 10 bar 30 bar
Yenkee YCU 301 BK Töltőkábel USB-C USB-A 1 m 60 W 3 A