Entac ECL-I180CW jégcsapfüzér IP44 180 LED 4 m CW 6400K 3,6 W memória 8 világítási funkció #1
ECL-I180CW
Entac ECL-I180CW jégcsapfüzér IP44 180 LED 4 m CW 6400K 3,6 W memória 8 világítási funkció
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Einhell GC-ET 2522 Elektromos fűszegélynyíró 250 W kétkezes
Einhell GC-ET 4530 SET fűkasza 450 watt 230 volt 180 fokban elforgatható fej, teleszkópos alumínium tolószár, automata damiladagolás, 300 mm vágás
Einhell TE-CD 18-40 LI-SOLO Fúró-csavarozó 18 V Li-Ion 2 fokozat 0-350 min-1, 0-1250 min-1, 10 mm tokmány, 44 Nm LED
Hama 00200311 USB-C USB-A OTG adapter fekete USB 3.2 Gen 1 5000 Mbps réz belső vezetékek
Yenkee YTC 102 usb-c 3,5 mm adapter
Einhell TC-BJ 900 élmaró 860 W 11000 min-1 100 mm x 22 mm x 3,8 mm max marási mélység 14 mm
Philips CR2032P6/01B gombelem lítium 3.0V 20.0 x 3.2
Yenkee YCU 301 BE USB-C USB-A töltő- és adatkábel 1 m 60 W 3 A 480 Mb s kék alumínium csatlakozók
Home by Somogyi FC 10 Fázisceruza fáziskeresés galvanikus keresés fényjelzés 14 cm
Yenkee YPM 1000BE Egérpad 223 x 183 x 4 mm csúszásmentes alsó felület antisztatikus anyag
Yenkee YCU C101 BK USB-C töltő- és adatkábel 1,0 m fekete 60 W 3 A
Yenkee YCU 221 BSR töltőkábel USB 2.0 microUSB 1 m szürke
Fieldmann FZH 1221 tömlőtartó 20 m tömlő 0,5-0,75 hüvelyk csatlakozó falra szerelhető
Yenkee YTC 021 USB-C adapter alumínium ház 2 darab szürke
Einhell GC-KS 2540 Ágaprító 2000 W 40 mm vágási kapacitás 106 dB
Einhell GE-CG 18/1 LI - SOLO Akkus fűnyíró olló Power X-Change 18 V softgrip