Entac ECL-BS-10WW karácsonyi fényfüzér kék csillag 10 led 1 m #1
Entac ECL-BS-10WW karácsonyi fényfüzér kék csillag 10 led 1 m #2
ECL-BS-10WW
Entac ECL-BS-10WW karácsonyi fényfüzér kék csillag 10 led 1 m
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Yenkee YCU 612 BK Töltő- és adatkábel USB 2.0 Lightning MFI 2 m fekete alumínium csatlakozó
Yenkee YCU 301 GY Töltő- és adatkábel USB-A 2.0 és USB-C 1 m szürke ABS nylon borítás alumínium csatlakozók 480 Mbps 60 W
VMD 17216 higiéniai légkondicionáló tisztító spray 400 ml
Einhell GE-CG 18/1 LI - SOLO Akkus fűnyíró olló Power X-Change 18 V softgrip
Einhell CE-AP 18 LI - SOLO Akkus légpumpa Power X-Change 18 V 670 L/min 0.053 bar
Einhell GC-CT 18-24 LI P-SOLO fűszegélynyíró akkumulátoros Power X-Change
TP-Link TAPO H100 Okos IoT hub csengővel 2,4 GHz 868-922 MHz max 64 eszköz
Fieldmann FZK 2002-E kapálógép 750 W 320 mm 20 cm 4 acél kapatag állítható fogantyú
Fieldmann FZH 9130 kerti tömlő öt rétegű 30 m belső 12,5 mm külső 18 mm -5 C - 65 C 10 bar 30 bar
Yenkee YPM 1000BE Egérpad 223 x 183 x 4 mm csúszásmentes alsó felület antisztatikus anyag