Electrolux LKK560011X Tűzhely kombinált gáz főzőlap és elektromos sütő 4 főzőzóna
Termékleírás
Electrolux LKK560011X egy kombinált tűzhely, amelyben elektromos sütő és gáz főzőlap egyesül. Nettó űrtartalma 58 liter, a készülék 855 mm magas, 500 mm széles és 600 mm mély, beépítésre tervezett, rozsdamentes acél felület pedig könnyen tisztítható legyen.
A szabadon álló tűzhely gázégői gyors eredményre adnak lehetőséget, hőjük erős és könnyen szabályozható. Bal első zóna 3000 W / 102 mm, Bal hátsó 1000 W / 55 mm, Jobb első 2000 W / 71 mm, Jobb hátsó 2000 W / 71 mm; így fazekak és serpenyők azonnal használatra kész állapotba kerülnek.