Electrolux ES31CB18GG vezeték nélküli álló Li-ion 2000 mAh 27 W 45 perc 13 perc 4,5 óra ciklon mosható szűrő gránitszürke #1
Electrolux ES31CB18GG vezeték nélküli álló Li-ion 2000 mAh 27 W 45 perc 13 perc 4,5 óra ciklon mosható szűrő gránitszürke #2
Electrolux ES31CB18GG vezeték nélküli álló Li-ion 2000 mAh 27 W 45 perc 13 perc 4,5 óra ciklon mosható szűrő gránitszürke #3
Electrolux ES31CB18GG vezeték nélküli álló Li-ion 2000 mAh 27 W 45 perc 13 perc 4,5 óra ciklon mosható szűrő gránitszürke #4
Electrolux ES31CB18GG vezeték nélküli álló Li-ion 2000 mAh 27 W 45 perc 13 perc 4,5 óra ciklon mosható szűrő gránitszürke #5
ES31CB18GG
Electrolux ES31CB18GG vezeték nélküli álló Li-ion 2000 mAh 27 W 45 perc 13 perc 4,5 óra ciklon mosható szűrő gránitszürke
Electrolux ES31CB18GG vezeték nélküli álló porszívó gránitszürke. Li-Ion 18 V, 2000 mAh, 45 perc alacsony terhelésre, 13 perc maxon; súly 2,65 kg; 0,3 liter porgyűjtő; ciklon szűrő, 79 dBA; 4,5 óra töltés; könnyű tárolás falitartón.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Thomas PERFECT AIR ANIMAL PURE vízszűrős Aqua-Pure rendszer 1700 W HEPA13 11 m működési sugár távirányító a markolatban
Eta 251790000 porzsák nélküli porszívó 800 W, 2,2 l, HEPA 12, 10 m
Eta 351290000 robotporszívó és felmosó, SMART navigáció, 12 mozgásérzékelő, HEPA, 300 ml portartály, 14,4 V Li-Ion, 120 perc
Samsung VC07M25E0WR/GE porzsákos porszívó 750 w 2,5 l 9,2 m
Hyundai VC014 porzsák nélküli porszívó Energiaosztály A, Kemény padlók A, HEPA szűrő, 800 W, 1 l tartály, 5 m kábel, 32 mm csatlakozás
Eta 222390000 Grande Animal porszívó ECO motor 9 m hatósugár 3,2 l portartály 2x hepa szűrő DermoPet
Einhell PICOBELLA - SOLO akkumulátoros felületi kefe Power X-Change 18V közepes erősségű