ECH/AT-2000 3AI-W EEC
Electrolux ECH/AT-2000 3AI-W EEC Konvektor 2000W wifi IP24 25 m2
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Yenkee YCU 301 BE USB-C USB-A töltő- és adatkábel 1 m 60 W 3 A 480 Mb s kék alumínium csatlakozók
Yenkee YCU C101 BE Adatkábel Type-C 1,0 m kék alumínium csatlakozóval 60 W
Fieldmann FZN 4000-A akkumulátoros olló 3,6V Li-ion 1,3Ah 30 perc üzemidő két cserélhető fej
Adler AD7702 kerámia fűtőventilátor 750W-1500W termosztáttal szabályozott hőmérséklet túlmelegedés elleni védelem
Fieldmann FZZ 4005 Létra teleszkópos 3,8 m 150 kg 13 lépcső
Einhell TC-AG 125/850 Sarokcsiszoló 125 mm 850 W 2 pozícióban rögzíthető pótfogantyú
Yenkee YCU 221 BSR töltőkábel USB 2.0 microUSB 1 m szürke
Einhell GC-KS 2540 Ágaprító 2000 W 40 mm vágási kapacitás 106 dB
Ledlenser 502122 H7R Core 1000 lm Li-ion tölthető fejlámpa IP67 130 fokban elforgatható fej
Einhell GC-ET 2522 Elektromos fűszegélynyíró 250 W kétkezes
Einhell CC-BC 15 akkuttöltő ampermérő 6V 12V 24V
Fieldmann FZD 4018-E kerti aprító 2.600 W max 40 mm 40 literes gyűjtődoboz kerekek túlterhelés elleni védelem
Home by Somogyi FC 10 Fázisceruza fáziskeresés galvanikus keresés fényjelzés 14 cm