Delonghi ECAM350.50.B Dinamica LatteCrema rendszer két eszpresszó egy ciklus alatt
Termékleírás
Dinamica ECAM350.50.B automata kávéfőző
Technikai adatok: Méretek 240x430x350 mm, súly 9,5 kg, teljesítmény 1450 W, névleges feszültség 220–240 V 50/60 Hz, víztartály 1,8 l, kávébab tartály 300 g, tejtartály 0,6 l, állítható kávéfogó magasság 84–135 mm, energiaosztály: jobb, mint A.