Daewoo DWKIT10JS Dekopírfűrészlap készlet 170x12 mm 10 db #1
Daewoo DWKIT10JS Dekopírfűrészlap készlet 170x12 mm 10 db #2
DWKIT10JS
Daewoo DWKIT10JS Dekopírfűrészlap készlet 170x12 mm 10 db
Daewoo DWKIT10JS dekopírfűrészlap készlet, 10 db fa vágáshoz. Lapok: T111C, T101B, T101BR, T101D, T144D, T101AO, T119. Méretek: 170 mm hosszú, 12 mm széles; anyag: fém; kompatibilis dekopírfűrészhez.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Fieldmann FDUV 70215-0 Fúró-csavarozó 20V Li-Ion 2Ah kulcs nélküli tokmány led 13mm nyomaték 60 Nm 18+3 pozíció
TP-Link TAPO H100 Okos IoT hub csengővel 2,4 GHz 868-922 MHz max 64 eszköz
Fieldmann FZH 1221 tömlőtartó 20 m tömlő 0,5-0,75 hüvelyk csatlakozó falra szerelhető
Fieldmann FDV 10201-A Akkumulátoros fúró 12V Li-ion 2 fokozat 10 mm tokmány LED lámpa USB powerbank
Yenkee YPM 2000GY Egérpad 220 x 180 mm csúszásmentes alsó felület antisztatikus mosható
Yenkee YCU 221 BSR töltőkábel USB 2.0 microUSB 1 m szürke
Einhell TE-HD 18 LI SOLO Fúrókalapács SDS-Plus 18 V Li-Ion 0-1100 min-1 0-5700 min-1 ütőerősség 1.2 J 12 mm
Ledlenser 6103 SEO3 fejlámpa zöld
Garden of Eden 11222 Öntözésvezérlő 3" LCD IP44 2x AA
Borofone BX54LIGHTNINGB BX54LightningB textil borítású 100 cm Apple-kompatibilis Lightning kábel
Einhell GE-CT 18 LI SOLO fűszegélynyíró 18 V Power X-Change 24 cm vágásszélesség 8500 rpm 5 szögben állítható fej Softgrip
Adler AD7702 kerámia fűtőventilátor 750W-1500W termosztáttal szabályozott hőmérséklet túlmelegedés elleni védelem
Hama 00200311 USB-C USB-A OTG adapter fekete USB 3.2 Gen 1 5000 Mbps réz belső vezetékek
Borofone BX51 Type-C to Type-C gyorstöltő kábel 1m fekete PD 60W