DWGT250E
Daewoo DWGT250E Szegélynyíró 250W 12000rpm 220mm vágószál 1,2mm 6m
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
TP-Link TAPO T100 okos mozgásérzékelő akkumulátor beltéri 7 m 120° értesítések
Yenkee YCU C101 BK USB-C töltő- és adatkábel 1,0 m fekete 60 W 3 A
Hama 00054777 ergonómikus egérpad csuklótámasszal mini 20x23x2,1 cm fekete zselés memóriahab
Fieldmann FZH 9130 kerti tömlő öt rétegű 30 m belső 12,5 mm külső 18 mm -5 C - 65 C 10 bar 30 bar
Borofone BX51 Type-C to Type-C gyorstöltő kábel 1m fekete PD 60W
Yenkee YPM 3006 egérpad Warp RGB háttérvilágítás 13 mód 930x350x3 mm csúszásmentes gumialap vízálló felület micro USB 1.8 m
Home by Somogyi FC 10 Fázisceruza fáziskeresés galvanikus keresés fényjelzés 14 cm
Hama 00200311 USB-C USB-A OTG adapter fekete USB 3.2 Gen 1 5000 Mbps réz belső vezetékek
Yenkee YCU 301 BK Töltőkábel USB-C USB-A 1 m 60 W 3 A
Fahrenheit 28020 analóg forrasztópáka állomás 150-480°C, 230V, 58W
Hama 00200318 USB-C - 3,5mm jack audio adapter Fekete
Einhell GC-ET 4530 SET fűkasza 450 watt 230 volt 180 fokban elforgatható fej, teleszkópos alumínium tolószár, automata damiladagolás, 300 mm vágás
TP-Link TAPO H100 Okos IoT hub csengővel 2,4 GHz 868-922 MHz max 64 eszköz
Yenkee YCU 612 BK Töltő- és adatkábel USB 2.0 Lightning MFI 2 m fekete alumínium csatlakozó
Fieldmann FDV 10201-A Akkumulátoros fúró 12V Li-ion 2 fokozat 10 mm tokmány LED lámpa USB powerbank
Einhell CC-BC 15 akkuttöltő ampermérő 6V 12V 24V