Daewoo DALRC18-1 orrfűrész 18v 2,5ah 0-3000rpm lökethossz 22mm fa 100mm fém 10mm vágás 0-45 fok led segédfény #1
DALRC18-1
Daewoo DALRC18-1 orrfűrész 18v 2,5ah 0-3000rpm lökethossz 22mm fa 100mm fém 10mm vágás 0-45 fok led segédfény
Daewoo orrfűrész DALRC18-1 18 V / 2,5 Ah, 0-3000 rpm, lökethossz 22 mm, fa 100 mm, fém 10 mm, vágási szög 0-45°, LED segédfény, gyors pengecsere, 1 fűrészlap a csomagban, akkumulátor és töltő nélkül.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás