DALJS18-1
Daewoo DALJS18-1 dekopírfűrész 18V 2,5Ah 0-2500rpm löket25mm fa50mm fém8mm lézer forgácsfújás alaplap párhuzamos vezető
Daewoo dekopírfűrész DALJS18-1, 18 V, 2,5 Ah, 0-2500 rpm, fa 50 mm, fém 8 mm, 0-45°, forgác fújás és lézer, lyukasztó alaplap és párhuzamos vezető, akkumulátor és töltő nélkül.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás