Daewoo DALID18-1 ütvecsavarozó 18V 0-2200 rpm 0-3000 bpm 150 Nm 0.25" hex állítható sebesség elektromos fék led lámpa #1
Daewoo DALID18-1 ütvecsavarozó 18V 0-2200 rpm 0-3000 bpm 150 Nm 0.25" hex állítható sebesség elektromos fék led lámpa #2
DALID18-1
Daewoo DALID18-1 ütvecsavarozó 18V 0-2200 rpm 0-3000 bpm 150 Nm 0.25" hex állítható sebesség elektromos fék led lámpa
Daewoo DALID18-1 18 V-os ütvecsavarozó, 0–2200 rpm, 0–3000 bpm, max 150 Nm, 1/4" hex chuck, állítható sebesség, elektromos fék, övtartó és LED lámpa jár, akkumulátor és töltő nélkül.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Borofone BX51 Type-C to Type-C gyorstöltő kábel 1m fekete PD 60W
Einhell CC-AC 12V Autós kompresszor 0-18 bar 2,9 m kábel 3 adapter
Yenkee YCU 302 BK Töltőkábel USB-A 2.0 - USB-C, 2 m, 60 W, 3 A, alumínium csatlakozók, fekete
Home by Somogyi PLF 19 Fejlámpa 19 LED, 4 funkció, vízálló, 135° dőlés, 3 x AAA
Fieldmann FZH 1221 tömlőtartó 20 m tömlő 0,5-0,75 hüvelyk csatlakozó falra szerelhető
Ledlenser 502122 H7R Core 1000 lm Li-ion tölthető fejlámpa IP67 130 fokban elforgatható fej
Fieldmann FZZ 4005 Létra teleszkópos 3,8 m 150 kg 13 lépcső
Einhell TC-SM 2131/1 Gérvágó fűrész húzó funkció lézerrel 210x30 mm fűrészlap 48 fog
Einhell TC-AG 125/850 Sarokcsiszoló 125 mm 850 W 2 pozícióban rögzíthető pótfogantyú
Yenkee YCU 301 GY Töltő- és adatkábel USB-A 2.0 és USB-C 1 m szürke ABS nylon borítás alumínium csatlakozók 480 Mbps 60 W
Fieldmann FDB 200901-E sarokcsiszoló 125 mm 230 V 900 W 11000 rpm
Einhell GE-CG 18/1 LI - SOLO Akkus fűnyíró olló Power X-Change 18 V softgrip
Fahrenheit 28020 analóg forrasztópáka állomás 150-480°C, 230V, 58W
Nedis ACRC1WT univerzális programozható légkondicionáló távvezérlő
Einhell AXXIO - SOLO AXXIO 125 mm 8500 fordulat percenként 33 mm lágyindítás túlterhelés-védelem szénkefe nélküli motor Power X-Change