Daewoo DALD18-P1 akkumulátoros fúró-csavarozó 18V kétfokozatú 0-350 0-1300 rpm 25 Nm 10 mm gyorstokmány övtartó nélkül #1
DALD18-P1
Daewoo DALD18-P1 akkumulátoros fúró-csavarozó 18V kétfokozatú 0-350 0-1300 rpm 25 Nm 10 mm gyorstokmány övtartó nélkül
Daewoo DALD18-P1 akkumulátoros fúró-csavarozó, 18V, két sebesség, 0-350 / 0-1300 rpm, 25 Nm, 10 mm chuck, gyorstokmány, LED lámpa, övtartó. Akkumulátor és töltő nélkül.
A teljes leírás megjelenítése
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Nedis CCGL60600BK10 USB A - USB C kábel, USB 2.0, 15W, hossz 1 m
Fieldmann FZP 2105-E LÁNCFŰRÉSZ ELEKTROMOS 1800 W 355 mm 1,3 mm olajtank 220 ml biztonsági kapcsoló automatikus olajozás
TP-Link TAPO H100 Okos IoT hub csengővel 2,4 GHz 868-922 MHz max 64 eszköz
TP-Link TAPO T100 okos mozgásérzékelő akkumulátor beltéri 7 m 120° értesítések
Garden of Eden 11222 Öntözésvezérlő 3" LCD IP44 2x AA
Philips CR2032P6/01B gombelem lítium 3.0V 20.0 x 3.2
Fieldmann FDUV 70215-0 Fúró-csavarozó 20V Li-Ion 2Ah kulcs nélküli tokmány led 13mm nyomaték 60 Nm 18+3 pozíció
Ledlenser 502122 H7R Core 1000 lm Li-ion tölthető fejlámpa IP67 130 fokban elforgatható fej
Yenkee YTC 021 USB-C adapter alumínium ház 2 darab szürke
Einhell CE-AP 18 LI - SOLO Akkus légpumpa Power X-Change 18 V 670 L/min 0.053 bar
Fieldmann FZD 4018-E kerti aprító 2.600 W max 40 mm 40 literes gyűjtődoboz kerekek túlterhelés elleni védelem
Yenkee YPM 1000BE Egérpad 223 x 183 x 4 mm csúszásmentes alsó felület antisztatikus anyag
Einhell TC-BJ 900 élmaró 860 W 11000 min-1 100 mm x 22 mm x 3,8 mm max marási mélység 14 mm