Daewoo DALCS18-1 körfűrész akkumulátoros #1
Daewoo DALCS18-1 körfűrész akkumulátoros #2
Daewoo DALCS18-1 körfűrész akkumulátoros #3
Daewoo DALCS18-1 körfűrész akkumulátoros #4
Daewoo DALCS18-1 körfűrész akkumulátoros #5
Daewoo DALCS18-1 körfűrész akkumulátoros #6
Daewoo DALCS18-1 körfűrész akkumulátoros #7
DALCS18-1
Daewoo DALCS18-1 körfűrész akkumulátoros
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Fieldmann FZH 1221 tömlőtartó 20 m tömlő 0,5-0,75 hüvelyk csatlakozó falra szerelhető
Fieldmann FZK 2002-E kapálógép 750 W 320 mm 20 cm 4 acél kapatag állítható fogantyú
Einhell TE-CD 18-40 LI-SOLO Fúró-csavarozó 18 V Li-Ion 2 fokozat 0-350 min-1, 0-1250 min-1, 10 mm tokmány, 44 Nm LED
Home by Somogyi SMA005 Ragasztópisztoly Mini 230 V 50 Hz 10-30 W kihajtható asztali támaszték 2 db ajándék ragasztórúd
Einhell TC-MS 2112 Gérvágó 210 mm fűrészlap 48T 1400 W
Einhell CC-BC 15 akkuttöltő ampermérő 6V 12V 24V
Gorenje BM1400E kenyérsütő gép 12 automatikus program késleltetett indítás LCD kijelző 815 W fekete ezüst
Fieldmann FDV 10201-A Akkumulátoros fúró 12V Li-ion 2 fokozat 10 mm tokmány LED lámpa USB powerbank
Ledlenser 502122 H7R Core 1000 lm Li-ion tölthető fejlámpa IP67 130 fokban elforgatható fej
Yenkee YTC 021 USB-C adapter alumínium ház 2 darab szürke
Fahrenheit 28020 analóg forrasztópáka állomás 150-480°C, 230V, 58W
Fieldmann FDUV 70215-0 Fúró-csavarozó 20V Li-Ion 2Ah kulcs nélküli tokmány led 13mm nyomaték 60 Nm 18+3 pozíció