Daewoo DALCHS18-10 akkumulátoros láncfűrész 18V 230 mm li-ion olajtartály 170 ml lánc sebesség 6 m per sec akkumulátor és töltő nélkül
Termékleírás
A Daewoo DALCHS18-10 egy kompakt akkumulátoros láncfűrész, amely 18 V-os Li‑Ion akkumulátorral működik. A csomagban nincs akkumulátor és töltő, így ehhez külön kell beszerezni őket. A vágási hossz 230 mm, a lánc sebessége 6 m/s, és a maximális fordulatszám 3300 rpm. Az alkatrészszerelés fém‑műanyag kivitelben készült, a színe pedig több színű.
Technikai adatok
A töltéi idő 1,5 óra. A tápellátás 18 V, a Li‑Ion akkumulátor típusú, és a rendszer a 3300 rpm-es maximális fordulatszámig képes gyors vágást nyújtani. A gyártó szerint az akkumulátor és a töltő nem tartozék, ezért külön kell beszerezni.
Einhell GP-LC 36-35 LI-SOLO láncfűrész 2x18V Power X-Change brushless kardhossz 35 cm
Fieldmann FDP 200451-E dekopírfűrész 450W 0-3000 ford perc 55-60 mm
Einhell GH-EC 1835 Láncfűrész 1800W 2,4LE Oregon lánc és vezető lap automata láncolajzás láncfék motorfék gumírozott fogantyú
FIELDMANN FZP 2025-E Láncfűrész elektromos 2400 W 400 mm 3-8 1,3 mm 56 szem 220 ml automata olajpumpa biztonsági láncfék