Daewoo DAID950Y Ütvefúró 950W 220-240V 50Hz 0-3000/min 0-48000/min Betonban 16mm Fémben 13mm Fa 25mm 13mm tokmánykulcs #1
Daewoo DAID950Y Ütvefúró 950W 220-240V 50Hz 0-3000/min 0-48000/min Betonban 16mm Fémben 13mm Fa 25mm 13mm tokmánykulcs #2
Daewoo DAID950Y Ütvefúró 950W 220-240V 50Hz 0-3000/min 0-48000/min Betonban 16mm Fémben 13mm Fa 25mm 13mm tokmánykulcs #3
Daewoo DAID950Y Ütvefúró 950W 220-240V 50Hz 0-3000/min 0-48000/min Betonban 16mm Fémben 13mm Fa 25mm 13mm tokmánykulcs #4
Daewoo DAID950Y Ütvefúró 950W 220-240V 50Hz 0-3000/min 0-48000/min Betonban 16mm Fémben 13mm Fa 25mm 13mm tokmánykulcs #5
DAID950Y
Daewoo DAID950Y Ütvefúró 950W 220-240V 50Hz 0-3000/min 0-48000/min Betonban 16mm Fémben 13mm Fa 25mm 13mm tokmánykulcs
Daewoo DAID950Y ütvefúró, 950 W, 220–240 V, 0–3000 rpm, 0–48000 ütés/perc, beton 16 mm, fém 13 mm, fa 25 mm, 13 mm tokmány, tartozékok: oldalsó fogantyú, mélységmérő, tokmánykulcs.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás