Daewoo DACS1400Y körfűrész 1400 W 185 mm 4500 min 220-240V #1
Daewoo DACS1400Y körfűrész 1400 W 185 mm 4500 min 220-240V #2
Daewoo DACS1400Y körfűrész 1400 W 185 mm 4500 min 220-240V #3
Daewoo DACS1400Y körfűrész 1400 W 185 mm 4500 min 220-240V #4
Daewoo DACS1400Y körfűrész 1400 W 185 mm 4500 min 220-240V #5
DACS1400Y
Daewoo DACS1400Y körfűrész 1400 W 185 mm 4500 min 220-240V
Daewoo DACS1400Y elektromos körfűrész 1400 W, 185 mm-es fűrészlappal, 90°-ban 65 mm, 45°-ban 34 mm vágási kapacitással. 220-240 V, 50 Hz, 4500/min, 2 év garancia.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Home by Somogyi FC 10 Fázisceruza fáziskeresés galvanikus keresés fényjelzés 14 cm
Garden of Eden 11222 Öntözésvezérlő 3" LCD IP44 2x AA
Ledlenser 502122 H7R Core 1000 lm Li-ion tölthető fejlámpa IP67 130 fokban elforgatható fej
Einhell GC-CT 18-24 LI P-SOLO fűszegélynyíró akkumulátoros Power X-Change
Einhell TE-HD 18 LI SOLO Fúrókalapács SDS-Plus 18 V Li-Ion 0-1100 min-1 0-5700 min-1 ütőerősség 1.2 J 12 mm
Fieldmann FZN 4000-A akkumulátoros olló 3,6V Li-ion 1,3Ah 30 perc üzemidő két cserélhető fej
Adler AD7702 kerámia fűtőventilátor 750W-1500W termosztáttal szabályozott hőmérséklet túlmelegedés elleni védelem
Yenkee YCU 301 GY Töltő- és adatkábel USB-A 2.0 és USB-C 1 m szürke ABS nylon borítás alumínium csatlakozók 480 Mbps 60 W
Einhell TE-CD 18-40 LI-SOLO Fúró-csavarozó 18 V Li-Ion 2 fokozat 0-350 min-1, 0-1250 min-1, 10 mm tokmány, 44 Nm LED
Einhell GE-CG 18/1 LI - SOLO Akkus fűnyíró olló Power X-Change 18 V softgrip
Fahrenheit 28020 analóg forrasztópáka állomás 150-480°C, 230V, 58W