R20SHD2B/00
Bosch R20SHD2B/00 ELEM SUPER HEAVY DUTY D 2-BLISZTER
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Yenkee YPM 1000BE Egérpad 223 x 183 x 4 mm csúszásmentes alsó felület antisztatikus anyag
Adler AD7702 kerámia fűtőventilátor 750W-1500W termosztáttal szabályozott hőmérséklet túlmelegedés elleni védelem
Fieldmann FZK 2002-E kapálógép 750 W 320 mm 20 cm 4 acél kapatag állítható fogantyú
Fieldmann FZD 4018-E kerti aprító 2.600 W max 40 mm 40 literes gyűjtődoboz kerekek túlterhelés elleni védelem
Yenkee YTC 021 USB-C adapter alumínium ház 2 darab szürke
Xiaomi portable electric air compressor 2 Légkompresszor 2000mah 5v 2a type-c 0,2-10,3bar
Home by Somogyi PLF 19 Fejlámpa 19 LED, 4 funkció, vízálló, 135° dőlés, 3 x AAA
Yenkee YCU 301 BE USB-C USB-A töltő- és adatkábel 1 m 60 W 3 A 480 Mb s kék alumínium csatlakozók
Einhell AXXIO - SOLO AXXIO 125 mm 8500 fordulat percenként 33 mm lágyindítás túlterhelés-védelem szénkefe nélküli motor Power X-Change
Yenkee YCU 612 BK Töltő- és adatkábel USB 2.0 Lightning MFI 2 m fekete alumínium csatlakozó
Einhell TC-MS 2112 Gérvágó 210 mm fűrészlap 48T 1400 W
Yenkee YCU C101 BE Adatkábel Type-C 1,0 m kék alumínium csatlakozóval 60 W
Fieldmann FDUV 70215-0 Fúró-csavarozó 20V Li-Ion 2Ah kulcs nélküli tokmány led 13mm nyomaték 60 Nm 18+3 pozíció
Ledlenser 502122 H7R Core 1000 lm Li-ion tölthető fejlámpa IP67 130 fokban elforgatható fej
Einhell GE-CT 18 LI SOLO fűszegélynyíró 18 V Power X-Change 24 cm vágásszélesség 8500 rpm 5 szögben állítható fej Softgrip