LR03SA10B/00
Bosch LR03SA10B00 ELEM alkáli AAA 10-DB bliszter
Nincs készleten
Jótállás nélkül
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Ledlenser 6103 SEO3 fejlámpa zöld
Yenkee YCU C101 BK USB-C töltő- és adatkábel 1,0 m fekete 60 W 3 A
TP-Link TAPO H100 Okos IoT hub csengővel 2,4 GHz 868-922 MHz max 64 eszköz
Yenkee YPM 9040GN Egérpad 900x400x4 mm zöld gumitalp
Fieldmann FDV 10201-A Akkumulátoros fúró 12V Li-ion 2 fokozat 10 mm tokmány LED lámpa USB powerbank
Home by Somogyi SMA005 Ragasztópisztoly Mini 230 V 50 Hz 10-30 W kihajtható asztali támaszték 2 db ajándék ragasztórúd
Yenkee YCU 302 BK Töltőkábel USB-A 2.0 - USB-C, 2 m, 60 W, 3 A, alumínium csatlakozók, fekete
Yenkee YPM 4000BK Egérpad zselés csuklótámasz csúszásmentes alsó felület mikroszerkezetű antisztatikus anyag lemosható méret 250x220x20 mm
Einhell AXXIO - SOLO AXXIO 125 mm 8500 fordulat percenként 33 mm lágyindítás túlterhelés-védelem szénkefe nélküli motor Power X-Change