Bosch HC4000-20 elektromos konvektor beépített termosztáttal 2000W fehér #1
Bosch HC4000-20 elektromos konvektor beépített termosztáttal 2000W fehér #2
HC4000-20
Bosch HC4000-20 elektromos konvektor beépített termosztáttal 2000W fehér
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
TP-Link TAPO S220 2-Gang okos kapcsoló 868 MHz hub szükséges 250 V~ 50/60 Hz 4 A
Hama 00054767 egérpad piros csúszásgátló hátoldal 22,3 x 18,3 x 0,6 cm
Home by Somogyi SMA005 Ragasztópisztoly Mini 230 V 50 Hz 10-30 W kihajtható asztali támaszték 2 db ajándék ragasztórúd
Einhell GC-CT 18-24 LI P-SOLO fűszegélynyíró akkumulátoros Power X-Change
Philips CR2032P6/01B gombelem lítium 3.0V 20.0 x 3.2
Hama 00200311 USB-C USB-A OTG adapter fekete USB 3.2 Gen 1 5000 Mbps réz belső vezetékek
Borofone BX51 Type-C to Type-C gyorstöltő kábel 1m fekete PD 60W
Nedis CCGL60600BK10 USB A - USB C kábel, USB 2.0, 15W, hossz 1 m
Fieldmann FDUV 70215-0 Fúró-csavarozó 20V Li-Ion 2Ah kulcs nélküli tokmány led 13mm nyomaték 60 Nm 18+3 pozíció
Einhell GC-ET 4530 SET fűkasza 450 watt 230 volt 180 fokban elforgatható fej, teleszkópos alumínium tolószár, automata damiladagolás, 300 mm vágás
Ledlenser 502122 H7R Core 1000 lm Li-ion tölthető fejlámpa IP67 130 fokban elforgatható fej
Fieldmann FZN 4000-A akkumulátoros olló 3,6V Li-ion 1,3Ah 30 perc üzemidő két cserélhető fej
Yenkee YPM 4000BK Egérpad zselés csuklótámasz csúszásmentes alsó felület mikroszerkezetű antisztatikus anyag lemosható méret 250x220x20 mm
Einhell TE-HD 18 LI SOLO Fúrókalapács SDS-Plus 18 V Li-Ion 0-1100 min-1 0-5700 min-1 ütőerősség 1.2 J 12 mm
Einhell GC-ET 2522 Elektromos fűszegélynyíró 250 W kétkezes