BXTO900E
Black and Decker BXTO900E Kenyérpirító 900 W 7 barnulásszabályozó beállítás stop funkció 2 szelet kenyér önközpontosító ultraszéles nyílás morzsatálca rozsdamentes acél ujjlenyomatmentes kivitel
Black and Decker BXTO900E kenyérpirító 900 W, 7 barnulásszabályozás, 2 szelet egyszerre, kiolvasztás és újramelegítés, Stop funkció, ultraszéles nyílás, morzsatálca, rozsdamentes ujjlenyomatmentes kivitel.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Home by Somogyi HGMH19 mikrohullámú sütő 700 W 19 L innoWAVE 5 fokozat kiolvasztás 30 perc forgótányér 245 mm