BXCSH2000E
Black and Decker BXCSH2000E Konvektor 1250W-2000W 2 fokozat turbo funkció automatikus kikapcsolás túlmelegedés esetén fogantyú zsinór tároló
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Fieldmann FZP 2105-E LÁNCFŰRÉSZ ELEKTROMOS 1800 W 355 mm 1,3 mm olajtank 220 ml biztonsági kapcsoló automatikus olajozás
Home by Somogyi PLF 19 Fejlámpa 19 LED, 4 funkció, vízálló, 135° dőlés, 3 x AAA
Ledlenser 502122 H7R Core 1000 lm Li-ion tölthető fejlámpa IP67 130 fokban elforgatható fej
Yenkee YTC 102 usb-c 3,5 mm adapter
Fieldmann FZK 2002-E kapálógép 750 W 320 mm 20 cm 4 acél kapatag állítható fogantyú
Fieldmann FZD 4018-E kerti aprító 2.600 W max 40 mm 40 literes gyűjtődoboz kerekek túlterhelés elleni védelem
Einhell GC-ET 2522 Elektromos fűszegélynyíró 250 W kétkezes
Gorenje BM1400E kenyérsütő gép 12 automatikus program késleltetett indítás LCD kijelző 815 W fekete ezüst
Yenkee YPM 3006 egérpad Warp RGB háttérvilágítás 13 mód 930x350x3 mm csúszásmentes gumialap vízálló felület micro USB 1.8 m
Home by Somogyi FC 10 Fázisceruza fáziskeresés galvanikus keresés fényjelzés 14 cm
Einhell GC-CT 18-24 LI P-SOLO fűszegélynyíró akkumulátoros Power X-Change
Hama 00200318 USB-C - 3,5mm jack audio adapter Fekete
Yenkee YCU 301 BK Töltőkábel USB-C USB-A 1 m 60 W 3 A
Fieldmann FDUV 70215-0 Fúró-csavarozó 20V Li-Ion 2Ah kulcs nélküli tokmány led 13mm nyomaték 60 Nm 18+3 pozíció