BXCSH1200E
Black and Decker BXCSH1200E KONVEKTOR FALI digitális vezérlés 1200 W Napi és heti programozó IPX4 falra szerelhető
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
TP-Link TAPO S220 2-Gang okos kapcsoló 868 MHz hub szükséges 250 V~ 50/60 Hz 4 A
Einhell TC-SM 2131/1 Gérvágó fűrész húzó funkció lézerrel 210x30 mm fűrészlap 48 fog
Yenkee YCU 612 BK Töltő- és adatkábel USB 2.0 Lightning MFI 2 m fekete alumínium csatlakozó
Yenkee YTC 102 usb-c 3,5 mm adapter
Einhell GE-CG 18/1 LI - SOLO Akkus fűnyíró olló Power X-Change 18 V softgrip
Yenkee YPM 9040GN Egérpad 900x400x4 mm zöld gumitalp
Gorenje BM1400E kenyérsütő gép 12 automatikus program késleltetett indítás LCD kijelző 815 W fekete ezüst
Fieldmann FDV 10201-A Akkumulátoros fúró 12V Li-ion 2 fokozat 10 mm tokmány LED lámpa USB powerbank
Yenkee YCU 301 BK Töltőkábel USB-C USB-A 1 m 60 W 3 A
Home by Somogyi SMA005 Ragasztópisztoly Mini 230 V 50 Hz 10-30 W kihajtható asztali támaszték 2 db ajándék ragasztórúd
Philips CR2032P6/01B gombelem lítium 3.0V 20.0 x 3.2
Hama 00200318 USB-C - 3,5mm jack audio adapter Fekete