Black and Decker BDCJS18N-XJ Dekopírfűrész 18V akkus, 3-fokozatú alternáló löket, szerszám nélküli pengecsere
Termékleírás
A feszültség 18 V, a rendszerhez 2 Ah-s akkumulátor és 400 mA töltő tartozik. A vágásmélység 55/8/20 mm, a három fokozatú alternáló löket 2500 löketszámot ad, és a szögvágás 0°, 22,5°, 45°, ez a nagyszrű vágást is lehetővé teszi. A szerszám nélküli lapbefogás, a pengeelőtolás és a forgácselfúvó funkció biztosítja a gyors és tiszta vágásokat. Az állítható talp, a rögzítőkapcsoló és a porelszívó-csatlakozó pedig a munka kényelmét és a tisztaságot szolgálja.
Einhell GP-LC 36-35 LI-SOLO láncfűrész 2x18V Power X-Change brushless kardhossz 35 cm
Fieldmann FDP 200451-E dekopírfűrész 450W 0-3000 ford perc 55-60 mm
Einhell GH-EC 1835 Láncfűrész 1800W 2,4LE Oregon lánc és vezető lap automata láncolajzás láncfék motorfék gumírozott fogantyú
FIELDMANN FZP 2025-E Láncfűrész elektromos 2400 W 400 mm 3-8 1,3 mm 56 szem 220 ml automata olajpumpa biztonsági láncfék