Avide ABLSBL12V2835-60NW LED szalag 12V 4.8W SMD2835 60LED per m 4000K IP20 2m #1
Avide ABLSBL12V2835-60NW LED szalag 12V 4.8W SMD2835 60LED per m 4000K IP20 2m #2
ABLSBL12V2835-60NW
Avide ABLSBL12V2835-60NW LED szalag 12V 4.8W SMD2835 60LED per m 4000K IP20 2m
Avide LED szalag 12 V, 4,8 W, 2 m hosszú, 4000 K, IP20, 760 lm, SMD2835, 60 LED/m, 120 LED, tápegység 12 V 1 A, CRI >80, élettartam 25 000 óra, garancia 2 év.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás